Financieel advies voor iedereen

Hier vind je het overzicht van actieve gebruikers van SPServices. Mis je een collega? Nodig diegene dan uit om ook een account aan te maken voor SPServices.

0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

Afdeling

Verwijder

Kantoor

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon
Ad Klomp
Volmacht acceptant zakelijk
RIVEZ/Zuiderhuis
Alexander Henckens
Directeur Volmacht
Directie
Summa Groep
alexhenckens@summa.nl
Alexandra Wisse
Compliance Officer
Legal & Compliance
Soderberg & Partners
alexandra.wisse@soderbergpartners.se
Andre Rog
Directeur
Directie
Concepbenefits
andre.rog@conceptbenefits.nl
André Cevat
Broker Marine
Verzekeringen
Kroller Boom
a.cevat@krollerboom.nl
André Remmerswaal
Sr. Consultant Human Capital
Pensioen
Kroller Boom
a.remmerswaal@krollerboom.nl
Annemiek van Nieuwenhuizen
Campagne Marketeer
Marketing & Communicatie
Soderberg & Partners
annemiek.van.nieuwenhuizen@soderbergpartners.se
Anton van Roon
Group Controller
Finance
Soderberg & Partners
anton.van.roon@soderbergpartners.se
Arjo Wesdorp
Volmachtbeheerder
Legal & Compliance
Centraal Volmachtbedrijf
arjo@centraalvolmachtbedrijf.nl
Arnoud Janssen
M&A Professional
M&A
Soderberg & Partners
arnoud.janssen@soderbergpartners.se
Arnout Runderkamp
Manager verzekeringen
Verzekeringen
DGA Financieel Advies
arnout@dga.nl
Astrid Teeuwen
Relatiebeheerder Risicobeheer
Verzekeringen
Herenvest Groep
astridteeuwen@herenvest.nl
Attje Visbeek
HR Partner / Directie (ondersteuning)
HR
Van Campen & Dijkstra
attje@vancampendijkstra.nl
Bart Donkers
Schadebehandelaar
Verzekeringen
Acura
bartdonkers@acura.nl
Bas Engelenberg
Algemeen directeur
Directie
De Heer
b.engelenberg@deheer.nl
Bob Klijn
Senior Associate
Another option
Soderberg & Partners
bob.klijn@soderbergpartners.se
Bram Piersma
Adviseur Buitendienst
Verzekeringen
In-Staet
brampiersma@in-staet.nl
Bram Vink
Projectmanager
Verzekeringen
RISK
bram@risk.nl
Carola Veenhoven
Senior Claims Consultant
Verzekeringen
Kroller Boom
c.veenhoven@krollerboom.nl
Carola Vuijk
Backoffice
Verzekeringen
Herenvest Groep
carolavuijk@herenvest.nl
Chloée Huvelin
Hypotheekadviseur
Hypotheken
Expat Mortgages
chloee@expatmortgages.nl
Chris Luiijf
Commercieel directeur
Directie
Van Loon
chris@van-loon.nl
Christiaan Otten
Partner
Directie
Another option
c.otten@blaakverzekeringen.nl
Christopher Lazarom
Head of marketing
Marketing & Communicatie
Soderberg & Partners
christopher.lazarom@soderbergpartners.se
Claudia de Ruiter
Relatiebeheerder
Verzekeringen
Herenvest Groep
claudiaderuiter@herenvest.nl
Daniel Roeleveld
Applicatiebeheerder
Danielle van Herwijnen
Adviseur Bedrijfsrisico's
Verzekeringen
Herenvest Groep
daniellevanherwijnen@herenvest.nl
Daniël Zijl
Manager Accountancy
Finance
Soderberg & Partners
daniel.zijl@soderbergpartners.se
Denia Nijhuis
Relatiebeheerder Risicobeheer
Verzekeringen
Herenvest Groep
denianijhuis@herenvest.nl
Dirk Melis
Zakelijk Acceptang
Verzekeringen
Acura
dirkmelis@acura.nl
Dominique Burmanje
Adviseur zakelijk
Verzekeringen
Summa Groep
dominiqueburmanje@summa.nl
Eline de Knegt
Schadebehandelaar
Verzuim
CVB Inkomen
eline@cvbinkomen.nl
Elitsa Zalevska
Marketing manager
Marketing & Communicatie
Expat Mortgages
elitsa@expatmortgages.nl
Eric Diergaarde
Lead HR
HR
Soderberg & Partners
eric.diergaarde@soderbergpartners.se
Erik Willems
Pensioenconsultant
Pensioen
APS Pensioen- en Inkomen
erikwillems@helderoverpensioen.nl
Esther Langeveld
Operationeel Directeur
Directie
Van Loon
esther@van-loon.nl
Fieke van Telgen
Lead FX Strategy
Marketing & Communicatie
Proud Experts
fieke.vantelgen@proudexperts.com
Freya Hoette
Interne Communicatie & Events
Marketing & Communicatie
Soderberg & Partners
freya.hoette@soderbergpartners.nl
Gabriëlla Klip
Administratief medewerker
Verzuim
CVB Inkomen
gabriella@cvbinkomen.nl
Gerard Egberts
Directeur
Verzuim
Amplio
gerard@amplio360.nl
Gerson Heidinga
Marketingmanager
Marketing & Communicatie
Kroller Boom
g.heidinga@krollerboom.nl
Gert-Jan Bunt
Senior Associate
M&A
Soderberg & Partners
gertjan.bunt@soderbergpartners.nl
Gertjan Lagarde
Lead Compliance
Verzekeringen
RISK
gertjan@risk.nl
Guus Jagers
Specialist collectief pensioen en inkomen
APS Pensioen- en Inkomensteam
Hamza Amer
Team Lead P&C
HR
Expat Mortgages
hamza@expatmortgages.nl
Hans Weijers
Adviseur zakelijk
Summa Groep
hansweijers@summa.nl
Hans de Jonge
Partner
Directie
Kroller Capital
h.dejonge@krollercapital.nl
Harm Vollmuller
CEO
Directie
RISK
harm@risk.nl
Henk Jansen
Head of mortgages & sales
Hypotheek
Soderberg & Partners
henk.jansen@soderbergpartners.nl
Indra Frishert
Eindbaas ;-) aka Directeur
Directie
DAZURE
indra@dazure.nl
Irene Wubbe
Relatiebeheerder
Verzekeringen
Herenvest Groep
irenewubbe@herenvest.nl
Jack Borremans
senior consultant business development
Pensioen
Soderberg & Partners
jack.borremans@soderbergpartners.se
Janneke Bekkers
relatiebeheerder
Verzekeringen
In-Staet
jannekebekkers@in-staet.nl
Jeffrey Heesen
Spender
Vermogensbeheer
In-Staet
jeffreyheesen@in-staet.nl
Jeffrey Regeer
Webbeheer & Marketing
Marketing & Communicatie
Soderberg & Partners
jeffrey.regeer@soderbergpartners.se
Jeroen Poot
Financial Controller
Finance
Soderberg & Partners
jeroen.poot@soderbergpartners.se
Jeroen van Lunen
directeur
Directie
DGA Financieel Advies
jeroen@dga.nl
Job Steenland
Directeur
Directie
Van Campen & Dijkstra
job@vancampendijkstra.nl
Jochem Gottmers
Jurist
Legal & Compliance
Soderberg & Partners
jochem.gottmers@soderbergpartners.se
Johan van Gaalen
Operationeel directeur
Directie
Zekerheuts
jvgaalen@zekerheuts.nl
Jonathan Vollmuller
Data Scientist
IT
RISK
jonathan@risk.nl
Joris de Leeuw
Accountmanager
Pensioen
Kroller Capital
j.deleeuw@krollerboom.nl
Jos van Dooren
Acceptant zakelijk
Verzekeringen
Acura
Kees Tuijp
Algemeen directeur
Directie
Molenaar & Zwarthoed
kees.tuijp@mza.nl
Kevin Sterrenburg
Teamleider Desk Accountmanagement
Verzekeringen
Acura
kevinsterrenburg@acura.nl
Kick Dekker
Acceptant
Verzuim
CVB Inkomen
kick@cvbinkomen.nl
Kimberly Kooij
Liability & Cyber Broker
Verzekeringen
Kroller Boom
k.kooij@krollerboom.nl
Kirsten van der Weijden
Operations Manager
Directie
Expat Mortgages
kirsten@expatmortgages.nl
Kishan Soerdjpal
HR Business Partner
HR
Soderberg & Partners
kishan.soerdjpal@soderbergpartners.se
Kitty van de Wouw
Schadebehandelaar
Verzekeringen
Acura
kittyvandewouw@acura.nl
Koen Mooijman
IT Functioneel beheerder
IT
Soderberg & Partners
koen.mooijman@soderbergpartners.se
Lara Joosten
Operationeel manager
Verzekeringen
Summa Groep
larajoosten@summa.nl
Lars Harren
Administrative assistant
Hypotheken
Expat Mortgages
lars@expatmortgages.nl
Laura Zuydgeest
Senior legal counsel Employment
Legal & Compliance
Soderberg & Partners
laura.zuydgeest@soderbergpartners.se
Laura van Zonsbeek
Manager Marketing & Communicatie
Marketing & Communicatie
NNEK Vermogensopbouw
l.vanzonsbeek@nnek.nl
Lennart Nienoord
Adviseur Arbeidsvoorwaarden
Pensioen
Herenvest Groep
lennartnienoord@herenvest.nl
Lex Koelewijn
Implementatiemanager
Pensioen
Soderberg & Partners
lex.koelewijn@soderbergpartners.se
Lizzy van Drongelen
Administratief/ financieel medewerker
Finance
DAZURE
lizzy@dazure.nl
Lizzy van der Helm
Adviseur arbeidsvoorwaarden
Pensioen
Herenvest Groep
lizzyvanderhelm@herenvest.nl
Louis Huegen
Finance Director
Finance
Soderberg & Partners
louis.huegen@soderbergpartners.se
Léon Jeucken
Financieel specialist
Hypotheken
Summa Groep
leonjeucken@summa.nl
Marc Vermeulen
Directeur
Directie
Herenvest Groep
marc@herenvest.nl
Marcel van Loon
Directeur
Directie
Van Loon
marcel@van-loon.nl
Marcella Hartong
teamleider
Another option
Herenvest Groep
marcellahartong@herenvest.nl
Marina Heijkoop
Desk Accountmanager International
Verzekeringen
Kroller Boom
m.heijkoop@krollerboom.nl
Marjolein Ros
Relatiebeheerder
Verzekeringen
Herenvest Groep
marjolein@herenvest.nl
Mark Kreukniet
Teamleider Risicobeheer
Verzekeringen
Herenvest Groep
markkreukniet@herenvest.nl
Marlies Hensen
Adviseur Arbeidsvoorwaarden
Pensioen
Herenvest Groep
marlieshensen@herenvest.nl
Marsha Kamps
Feitelijk leider/volmacht manager Guell
Verzekeringen
Herenvest Groep
marsha@guell.nl
Martijn Reckman
Directeur
Directie
Proud Talents
martijn.reckman@proudtalents.com
Martijn Schaafsma
CFO
Directie
Soderberg & Partners
martijn.schaafsma@soderbergpartners.se
Martijn de Boer
Manager Volmacht
Legal & Compliance
Centraal Volmachtbedrijf
martijn@centraalvolmachtbedrijf.nl
Martine Deveneijns
Manager Klantbeleving
Directie
Kroller Boom
m.deveneijns@krollerboom.nl
Maurice Bakker
RB ZZP
Verzekeringen
Molenaar & Zwarthoed
maurice.bakker@mza.nl
Michael van Romondt
Directeur
Directie
Eijgendaal & van Romondt
mvanromondt@evr.nl
Michel Visser
Directeur
IT
Another option
m.visser@stpconnect.nl
Michiel van Vugt
Commercieel Directeur
Directie
NNEK Vermogensopbouw
m.vanvugt@nnek.nl
Mike Groenewegen
Schadebehanding
Verzekeringen
In-Staet
mikegroenewegen@in-staet.nl
Mirjam Nolting
Adviseur
Pensioen
Concepbenefits
mirjam.nolting@conceptbenefits.nl
Monique Dekker-Sentveld
relatiebeheerder
Verzekeringen
Herenvest Groep
moniquedekker@herenvest.nl
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.