Söderberg & Partners blauw
Partnermeeting 29 november 2023
0 van de 0 medewerkers.
highlight
Verwijder alle filters

Afdeling

Verwijder

Kantoor

Verwijder

Kantoor

Verwijder
Gefilterd op:
Tag
close icon
Anton van Roon
Group Controller
Finance
Soderberg & Partners
anton.van.roon@soderbergpartners.se
+31 6 41 09 13 43
Arnoud Janssen
M&A
M&A
Soderberg & Partners
arnoud.janssen@soderbergpartners.se
+316 21 61 23 74
Attje Visbeek
Office manager
Secretariaat
Van Campen & Dijkstra
attje@vancampendijkstra.nl
(0) 6 280 312 98
Bas Engelenberg
Directeur / eigenaar
Directie
De Heer
b.engelenberg@deheer.nl
(0) 6 22 38 61 63
Bob Klijn
Senior Associate
M&A
Soderberg & Partners
bob.klijn@soderbergpartners.se
(0)6 53 301 907
Carin Kroon-Jonk
Manager Relatiebeheer & Schade
Verzekeringen
Molenaar & Zwarthoed
carin.jonk@mza.nl
0299 399030
Chris Luijf
Commercieel directeur
Directie
Van Loon
chris@van-loon.nl
(0) 6 115 106 04
Christiaan Otten
Vakspecialist verzekeringen
Verzekeringen
Blaak Verzekeringen
c.otten@blaakverzekeringen.nl
(0) 6 576 300 00
Christopher Lazarom
Head of Marketing
Marketing & Communicatie
Soderberg & Partners
christopher.lazarom@soderbergpartners.se
+31 6 112 132 80
Coen Mom
Director Non-Life/Partner
Directie
Soderberg & Partners
coen.mom@soderbergpartners.se
(0) 6 511 885 84
Constantijn Jakobs
Directeur / eigenaar
Directie
GABA Verzekeringen
cj@gaba.nl
(0) 6 514 189 66
Daan Pas
Partner
Directie
Montae & Partners
Daan.pas@montaepartners.nl
(0) 6 487 984 88
Daan van Es
Commercieel directeur
Directie
De Heer
d.vanes@deheer.nl
(0) 6 519 405 77
Dick Wouters
Directeur / eigenaar
Directie
Kroller Boom
d.wouters@krollerboom.nl
(0) 6 533 662 41
Egbert Berkhoff
Directeur / eigenaar
Directie
NNEK Vermogensopbouw
e.berkhoff@nnek.nl>
06 55 73 11 82
Eric Diergaarde
Head of HR
HR
Soderberg & Partners
eric.diergaarde@soderbergpartners.se
31610407340
Eric Wijman
Directeur commercie en operatie
Directie
In-Staet
ericwijman@in-staet.nl
(0) 6 250 248 53
Erik Westerling
Director Support
Pensioen
Soderberg & Partners
erik.jan.westerling@soderbergpartners.se
+31 6 114 822 00
Esther Langeveld
Adjunct directeur
Directie
Van Loon
esther@van-loon.nl
(0) 6 125 570 10
Evienne Peeters
COO
Directie
Montae & Partners
evienne.peeters@montaepartners.nl
(0)6 21 34 42 53
Freya Hoette
Marketing & Communicatie
Marketing & Communicatie
Soderberg & Partners
freya.hoette@soderbergpartners.nl
+316 1523 6712
Gerard Groot
Directeur / eigenaar
Directie
RIVEZ/Zuiderhuis
G.Groot@rivez.nl
(0) 6 514 041 57
Gert Jan Bunt
Senior Associate
M&A
Soderberg & Partners
gertjan.bunt@soderbergpartners.se
0031 6 51190367
Gé Peeters
CFO
Directie
RIVEZ/Zuiderhuis
G.Peeters@rivez.nl
(0) 6 241 957 60
Harm Volmuller
Directeur / eigenaar
Directie
RISK
harm@risk.nl
(0) 6 515 020 54
Henk Jansen
Head of Mortgages
Hypotheken
Soderberg & Partners
henk.jansen@soderbergpartners.nl
0031 6 51190367
Huub Scharenborg
Verzekeringen
Directie
Scharenborg Bedrijfsverzekeraars
h.scharenborg@onderneemzeker.nl
(0) 6 558 224 47
Indra Frishert
Directeur / eigenaar
Directie
Dazure
indra@dazure.nl
(0) 6 286 417 92
Ivana Maric
PA/Office Manager/Secretariaat
Secretariaat
Soderberg & Partners
ivana.maric@soderbergpartners.se
+316 52 73 25 71
Jack Borremans
Business Development
Pensioen
Soderberg & Partners
jack.borremans@soderbergpartners.se
+31 6 22 47 39 72
Jan Willem Jacobs
Business Controller
Finance
Soderberg & Partners
jan.willem.jacobs@soderbergpartners.se
+316 46 74 04 54
Jeffrey Heesen
Directeur / eigenaar
Directie
In-Staet
jeffreyheesen@in-staet.nl
(0) 6 364 974 38
Jennifer van den Heuvel
Progam Manager
Pensioen
Soderberg & Partners
jennifer.van.den.heuvel@soderbergpartners.se
+31 6 22 42 68 39
Jeroen van Lunen
Directeur / eigenaar
Directie
DGA Adviseurs
jeroen@dga.nl
(0) 6 551 514 15
Job Steenland
Directeur / eigenaar
Directie
Van Campen & Dijkstra
job@vancampendijkstra.nl
(0) 6 137 114 41
Jochem Gottmers
Head of Legal
Legal
Soderberg & Partners
jochem.gottmers@soderbergpartners.se
+316 46 61 56 55
Johan van Gaalen
Operationeel Directeur
Directie
Zekerheuts
jvgaalen@zekerheuts.nl
(0) 6 523 917 15
Kees Tuijp
Algemeen Directeur
Directie
Molenaar & Zwarthoed
Kees.Tuijp@mza.nl
(0) 6 480 740 86
Kenneth Leenders
CEO
Directie
Expat Mortgages
kenneth@expatmortgages.nl
(0) 6 422 119 79
Kishan Soerdjpal
HR Business Partner
HR
Soderberg & Partners
kishan.soerdjpal@soderbergpartners.se
+316 43444797
Lara Joosten
Operationeel manager Summa Adviesgroep
Directie
Summa Groep
LaraJoosten@summa.nl
088 78 66 200
Louis Huegen
Finance Director
Finance
Soderberg & Partners
louis.huegen@soderbergpartners.se
31 6 51546827
Marc Vermeulen
Partner
Directie
Herenvest Groep
marcvennoot@herenvest.nl
(0) 6 515 010 97
Marcel van Loon
Algemeen directeur
Directie
Van Loon
marcel@van-loon.nl
(0) 6 558 483 12
Marco Stenvers
General Manager
Directie
De Waerdse Assuradeuren
M.Stenvers@DeWaerdseAssuradeuren.nl
072 572 00 42
Margo Lelieveld
CEO
Directie
Montae & Partners
margo.lelieveld@montaepartners.nl
(0) 6 302 822 13
Mariska Romkes
HR
HR
Soderberg & Partners
mariska.romkes@soderbergpartners.se
+31 (0)6 15201733
Marlies Hensen
Adviseur Arbeidsvoorwaarden
Pensioen
Herenvest Groep
MarliesHensen@herenvest.nl
(0) 6 12 12 82 34
Martijn Schaafsma
CFO
Directie
Soderberg & Partners
martijn.schaafsma@soderbergpartners.se
+316 31 66 90 46
Martine Deveneijns
Manager Klantbeleving
Directie
Kroller Boom
M.Deveneijns@krollerboom.nl
(0) 6 554 807 09
Michaël Dubelaar
COO
Directie
RIVEZ/Zuiderhuis
Michael.Dubelaar@zuiderhuis.nl
(0) 6 249 022 75
Michel Visser
Directeur / eigenaar
Directie
STP Connect
m.visser@stpconnect.nl
(0) 6 14 59 29 49
Michiel Koopman
Directeur / eigenaar
Directie
Proud Experts
Michiel.Koopman@proudexperts.com
(0) 6 207 388 83
Monique van Luyk
HR & Facilitair Manager
HR
Molenaar & Zwarthoed
monique.vanluyk@mza.nl
(0) 6 229 745 57
Niek Spronken
Algemeen Directeur
Directie
Summa Groep
NiekSpronken@summa.nl
(0) 6 457 826 67
Odette Bakker
Directeur / eigenaar
Directie
Dazure
odette@dazure.nl
Olivier de Jonge
Partner
Directie
Kroller Capital
o.dejonge@krollercapital.nl
(0)6 156 695 15
Pascalle Jansen
Product Owner
IT
Soderberg & Partners
pascalle.jansen@soderbergpartners.se
+316 219 938 69
Patrick van der Fluit
Directeur / eigenaar
Directie
Van der Fluit Assurantien
patrick@vanderfluit.nl
(0) 6 515 613 19
Paul Jacobs
Directeur / eigenaar
Directie
GABA Verzekeringen
pj@gaba.nl
(0) 6 229 927 52
Peter Schokker
Directeur / eigenaar
Directie
RISK
peter@risk.nl
0031 30 634 40 50
Pieter Nauta
Zakelijk adviseur
Verzekeringen
Van Campen & Dijkstra
pieter@vancampendijkstra.nl
(0)6 238 533 11
Randy Heijnen
Directeur / eigenaar
Directie
In-Staet
randyheijnen@in-staet.nl
(0) 6 403 523 74
Reinier Stijnman
M&A
M&A
Soderberg & Partners
reinier.stijnman@soderbergpartners.se
+31 6 13 43 06 39
Remco Wiggers
Zakelijk accountmanager
Verzekeringen
Scharenborg Bedrijfsverzekeraars
r.wiggers@onderneemzeker.nl
053 4800129
Richardo Cruz Fortes
Partner
Directie
Expat Mortgages
richardo@expatmortgages.nl
(0) 6 159 291 76
Rick Kooij
Manager Corporate Risk & Partner
Directie
Kroller Boom
R.Kooij@krollerboom.nl
(0) 6 307 841 58
Rick Wolbrink
Algemeen directeur
Directie
Blaak Verzekeringen
r.wolbrink@blaakverzekeringen.nl
(0) 6 108 238 22
Rijkele Dijkstra
Directeur / eigenaar
Directie
Dijkstra de Boer
rijkele@dijkstradeboer.nl
(0) 6 506 910 63
Rik van den Bosch
Manager Commerci�le Zaken & Partner
Directie
Kroller Boom
R.vandenBosch@krollerboom.nl
(0) 6 308 779 77
Rob Prust
Directeur
Directie
Summa Groep
RobP@summa.nl
(0) 6 229 665 69
Robert Truin
Head of IT
IT
Soderberg & Partners
robert.truin@soderbergpartners.se
(0) 6 22379763
Roland Goldman
CEO
Directie
Soderberg & Partners
roland.goldman@soderbergpartners.se
(0) 6 533 391 51
Ron Heuts
Directeur
Directie
Zekerheuts
rheuts@ekerheuts.nl
(0) 6 547 819 82
Ronnie Krosschell
Operationeel manager Acura
Directie
Acura
RonnieKrosschell@acura.nl
088 76 54 000
Roy Bijkerk
Partner
Directie
Expat Mortgages
roy@expatmortgages.nl
(0) 6 505 030 25
Rudi Smit
Product Owner Irad NL
IT
Soderberg & Partners
rudi.smit@soderbergpartners.se
06-27127585
Theo Andringa
Directeur / eigenaar
Directie
NNEK Vermogensopbouw
t.andringa@nnek.nl
06 53 31 20 60
Theo Stam
Directeur business development & sales
Directie
Montae & Partners
theo.stam@montaepartners.nl
(0) 6 437 829 62
Wouter Hofstee Holtrop
Partner
Directie
Expat Mortgages
wouter@expatmortgages.nl
(0) 6 273 137 50
Youssef Rasnabe
Partner
Directie
Kroller M&A
y.rasnabe@krollerma.com
(0) 6 11358727
Geen resultaten gevonden
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.